אחסון אתרים בארץ או בחו”ל – מה עדיף?

אחסון אתרים בארץ או בחו”ל – מה עדיף?

בימינו אין כמעט בית עסק שאין לו אתר אינטרנט מפותח הכולל תמונות, תצלומים ותכנים מרהיבים המשכנעים את הלקוח לבוא ולרכוש את המוצרים השונים או להירשם לשירותים שאתם מציעים. כדי להקים אתר אינטרנט טוב, יש צורך בשירותי אחסון אתרים איכותיים, על מנת שניתן יהיה להעלות לאתר חומרים שונים לצורכי פרסום ויצירת קשר עם הלקוח. בעלי עסקים המקימים אתרים שואלים את עצמם לא פעם היכן כדאי לאחסן את האתר שלהם – האם להשאיר אותו בגבולות הארץ או לרכוש אחסון במדינה הנמצאת מעבר לים?

אל תפספסו 24 מאגרי תמונות מומלצים

ההבדלים שבין שני סוגי האחסון

קיימים הבדלים משמעותיים בין שירותי אחסון אתרים בארץ לבין אלה המוצעים לכם על ידי חברות בחו”ל, וכדאי להכיר אותם:

  • לאיזה קהל אתם פונים – בחירת אחסון לאתרים תלויה לא מעט בקהל היעד שלכם. אם בניתם אתר בעברית הפונה לקהל הישראלי, מומלץ לאחסן אותו על גבי שרת ארץ-ישראלי. כך יוכל הגולש לגשת אל האתר שלכם במהירות רבה יותר. מנגד, אם בניתם אתר באנגלית ואתם פונים לאנשים רבים ברחבי הגלובוס, כדאי לרכוש אחסון בחו”ל.
  • חשיבות לקידום האורגני – מנוע החיפוש של גוגל יודע לזהות את המיקום של האתר. כך שאם לקוח ישראלי מחפש את האתר שלכם, יעדיף המנוע להציג את האתר המחובר לשרת הישראלי.
  • עם איזה נציג תרצו לדבר – אחד העקרונות המשמעותיים ביותר עבור כל חברת אחסון הוא שירותי תמיכה 24/7. כאשר אתם בוחרים חברת אחסון אתרים, עליכם לוודא שהיא מספקת תמיכה ושירות מלאים על כל צרה שלא תבוא. כעת, עליכם להחליט אם אתם רוצים לשבור את השיניים באנגלית ולנסות ולהסביר להם את הבעיה, או לקבל תמיכה מנציג ישראלי.

לרכישת אחסון אתרים מהיר ואיכותי של חברת יופרס לחצו כאן

קוד קופון 
UP05AGAM

 

קראו איזו תוכנית אחסון אתרים מתאימה לך?

רכשו 2000 GB אחסון בענן פעם אחת לכל החיים!!

pCloud Premium

משלמים יותר ומקבלים יותר

בעלי עסקים רבים עומדים על פרשת דרכים ואינם מצליחים לבחור את שירותי האחסון המתאימים להם. אחד השירותים הטובים ביותר הוא אחסון על שרת ה-VPS. אמנם מדובר על שרת יקר יחסית לאחרים, אך אם אתם מעוניינים להקים אתר איכותי הוא בהחלט שווה את ההשקעה. במסגרת שירותי ה-VPS אתם מקבלים מחיצה משלכם וכן גישות למערכת האחסון. כך שאתם או המתכנת שלכם יכולים לערוך שינויים ככל העולה על רוחכם. נוסף על כך, בניגוד לאתרים המאוחסנים על גבי שרת שיתופי, אינכם מושפעים משינויים שעוברים אתרים אחרים. עם זאת, אם אתם נמצאים בתחילת דרככם המקצועית ועדיין בוחנים את אפשרויות האחסון העומדות לרשותכם, מומלץ לפנות לחברות המציעות שטח אחסון מוגבל בחינם או לשלם עבור השרת השיתופי.

דילוג לתוכן