אחסון אתרים בחינם – האם זה כדאי?

אחסון אתרים בחינם – האם זה כדאי?

אחסון אתרים בחינם – האם זה כדאי?
אחסון אתרים בחינם – האם זה כדאי?
[mailpoet_form id="3"]

כל מי שתחזק פעם אתר תדמיתי יודע שמדובר בהוצאות כלכליות לכל דבר ועניין. עליכם לשכור מתכנת ומקדם אתרים לשלם תמורת דומיין, תעודת SSL וכמובן אחסון אתרים. מטבע הדברים, אתם מנסים לחסוך בכסף ומחפשים שירותים חינמיים, בייחוד אם קיימת אפשרות לחסוך על ההוצאות החודשיות תמורת אחסון אתרים חינמי. אך האם אחסון זה משתלם באמת?

אחסון בחינם -מה זה אומר?

כאשר מציעים לכם אחסון אתרים בחינם, על פי רוב מדובר באחסון בסיסי למדיי ללא יכולות מתוחכמות כלשהן, שכן עבור השירותים המתקדמים יותר אתם תצטרכו לשלם כסף. כמו כן, חברות המציעות אחסון בחינם שומרות לעצמן את הזכות להריץ פרסומות באתר שלכם. כך שאם בחרתם באחסון חינמי כדי לקדם אתר לאטרקציות ואירועים, אל תתפלאו אם לפתע תצוף לכם פרסומת המציעה שרת לאחסון אתר.

מעבר לכך, באחסון חינמי יש שתי בעיות נוספות. דבר ראשון, עבור אחסון חינמי תקבלו גם שירות חינמי. זה אומר שהאתר שלכם עלול לסבול מאטיות ועומסים, וזאת עוד מבלי לדבר על כך שבמרבית המקרים הגישות שלכם לאחסון מוגבלות למדיי. בעיה שנייה שעלולה לצוץ היא עניין השירות והתמיכה. במקרה של תקלה, אין עם מי לדבר. השירות שתקבלו יהיה מצומצם למדיי. וגם אם תצליחו להגיע לנציג שירות או תמיכה סוף כל סוף, לא רבים הם הסיכויים שהוא יפתור לכם את הבעיה.


לרכישת אחסון אתרים מהיר ואיכותי של חברת יופרס לחצו כאן

קוד קופון 
UP05AGAM


משלמים ועובדים בראש שקט

אחסון אתרים בתשלום נחשב לאיכותי יותר. ואכן, על מנת ליצור שקט בגזרת קידום האתר שלכם, כדאי לשלם עבור האחסון ולקבל בתמורה את כל התמיכה והעזרה שאתם צריכים. אם תחפשו שרתי אחסון, תוכלו להיתקל בשירותים זולים למדיי שיעלו לכם בין 6 ל-8 דולרים לחודש. בארץ שירותי האחסון יקרים מעט יותר, ועשויים לעלות כ-50 או 60 שקלים בחודש. עם זאת, אם אתם פונים לקהל הישראלי ומנהלים את האתר שלכם בעברית, מומלץ לחבר את האתר לשרת שנמצא בארץ.

אולי יעניין אותך: שיווק שותפים

מתי בכל זאת כדאי להשתמש באחסון חינמי

מומלץ להשתמש באחסון חינמי במקרים שבהם אתם בודקים שירות מסוים, מעוניינים להתאמן ולשכלל את היכולות שלכם בבניית אתרים או כשאינכם בטוחים שתרצו להמשיך ולתחזק את האתר. אם בתחילת דרככם המקצועית אתם מעוניינים רק להתנסות במערכות לניהול אחסון, תוכלו להשתמש בגרסה החינמית ולאחר מכן להרחיב אותה לגרסה בתשלום, או לעבור לחברת אחסון אחרת. על כל פנים, כאשר אתם בוחרים חברה לאחסון אתרים, חשוב לוודא שמדובר בחברה מוכרת ומקצועית המספקת לכם שירותי תמיכה בכל עת.

רכשו 2000 GB אחסון בענן פעם אחת לכל החיים!!

pCloud Premium

אולי יעניין אותך קידום אתרים אורגני – מגדיל את כמות הפניות לעסק שלך

דילוג לתוכן