אחסון אתרים לעסק המצליח

אחסון אתרים לעסק המצליח

אחסון אתרים לעסק המצליח
אחסון אתרים לעסק המצליח
[mailpoet_form id="3"]

מקימים עסק חדש? סביר להניח שאמרו לכם יותר מפעם אחד שאתם זקוקים לאתר אינטרנט איכותי. ואין זה משנה אם מדובר בחנות למשלוחי פרחים או בעסק לשיעורים פרטיים. על מנת להקים אתר טוב, עליכם לרכוש דומיין ואחסון ולאחר מכן לחבר את המערכת לניהול התוכן לאחסון שלכם. בחירת חבילת אחסון אתרים חיונית לאתר שלכם, והיא תשפיע על מהלכו מעתה והלאה.

להכיר את סוגי האחסון

אחסון אתרים מתחלק למגוון רחב של סוגים וחבילות. אלה 3 מתוך סוגי האחסון העיקריים שכדאי להכיר:

  • אחסון אתרים המוענק לכם בחינם – היום ניתן למצוא אחסון אתרים המוצע לכם לגמרי בחינם. עם זאת, בדרך כלל תקבלו אחסון הכולל שירותים בסיסיים ביותר, בעוד החברה המציעה לכם אותם תשמור לעצמה את הזכות לשנות את דפי האתרים כרצונה. זאת בנוסף לפרסומות שהיא תרצה למקם בתוך האתר שלכם.
  • אחסון שיתופי – שירות זה נחשב לאיכותי יותר וזול יחסית לשירותים אחרים. אתם מקבלים שטח אחסון המשותף לאתרים אחרים, והם מצדם משתמשים באותם המשאבים (זיכרון, מעבד ועוד). כך שאם מתרחשת בעיה כלשהי בשרת, היא משפיעה על כל האתרים המאוחסנים על גביו.
  • אחסון VPS– או בראשי תיבות Virtual Private Server. שירותים אלה אמנם יקרים מעט יותר, אך מומלצים על ידי רבים. במסגרת שירותי ה-VPS זוכים בעלי האתרים למחיצה ייעודית משלהם ולמשאבי מערכת השייכים רק להם. זאת ועוד, הם מקבלים גישה למערכת ההפעלה ויכולים לעשות באתר כרצונם. בנוסף, הם מצויינים לטובת קידום אתרים אורגני.

רוצים לרכוש אחסון לאתר שלכם בזול? לחצו כאן

Windows או לינוקס

אחת השאלות הנפוצות שעמה מתמודדים בעלי האתרים הוא איזה סוג אחסון אתרים לבחור – זה שפועל על מערכת ההפעלה Windows או לינוקס? שאלה זו תלויה בגורמים לא מעטים. אחד מהם הוא המערכת לניהול התוכן שבה בחרתם להשתמש. לדוגמה, אם בחרתם לעבוד עם Windows, כדאי לחבר אליה שרת לינוקס. מנגד, אם אתם עובדים עם מערכת המבוססת על דוט נט, שרת Windows יתאים לכם יותר.


לרכישת אחסון אתרים מהיר ואיכותי של חברת יופרס לחצו כאן

קוד קופון 
UP05AGAM


החברה שמספקת לכם את האחסון

אחסון אתרים תלוי רבות בחברה שמספקת לכם אותו, ולכן כדאי לשקול היטב עם מי אתם רוצים לעבוד. אם אין לכם ניסיון עם חברות אחסון, חשוב לאסוף כמה שיותר המלצות, ואם יש לכם חברים שמבינים בנושא ויכולים להמליץ על אנשי מקצוע, מה טוב. כמו כן, כאשר אתם פונים לחברה לאחסון אתרים חשוב לוודא שהיא מספקת שירותי תמיכה בכל עת. כך שאם האתר שלכם יפול מסיבה בלתי מובנת, יהיה לכם למי לפנות. ולבסוף, יש לוודא שחברת האחסון מספקת אבטחה טובה נגד מתקפות האקרים.

עוד כתבות מעניינות:

רכשו 2000 GB אחסון בענן פעם אחת לכל החיים!!

pCloud Premium

4 הדרכים המושלמות לשיווק ופרסום העסק שלך באינטרנט

דילוג לתוכן