טיפים מצוינים לבחירת חברת בניית אתרים טובה

טיפים מצוינים לבחירת חברת בניית אתרים טובה

חברת בניית אתרים טובה נבחנת על ידי כמה מדדים ומבחינתכם אסור לכם לזלזל בבחירת החברה שאתם הולכים לעבוד אתה. מה שקורה עם בעלי עסקים רבים שלא נזהרים בבחירת חברה לבניית אתרים הוא שברוב המקרים החברה לא יכולה לספק את הרצונות והציפיות של הלקוח, שמבחינתו נשבה בקסמו של איש המכירות או בהצעת המחיר המצוינת שהחברה נתנה לו, וכעת הוא צריך להשקיע יותר כסף בבניית אתר חדש. באמצעות הטיפים הבאים תוכלו לחסוך לעצמכם כסף רב ומאמץ.

טוב שם משמן טוב

הדבר הראשון שאתם רוצים לבנות אצל חברה המספקת שירותי בניית אתרים הוא כמובן את המוניטין שלה. קראו מעט על החברה ואפילו חפשו תוצאות שונות על החברה ברחבי האינטרנט, קראו אודות החברה וההיסטוריה שלה, חוות דעת עליה ברחבי האינטרנט וכמובן מה היא כותבת על עצמה באתר. אם היא מכריזה על עצמה כחברה הטובה ביותר בכל דבר – כדאי שזה ידליק לכם נורה אדומה. בדקו אודות וותק החברה, עבודות שהיא ביצעה ועוד.


לרכישת אחסון אתרים מהיר ואיכותי של חברת יופרס לחצו כאן

קוד קופון 
UP05AGAM


תיק עבודות:

אם כבר הזכרנו את עבודות החברה, הרי שכל חברת בניית אתרים טובה ומקצועית תחזיק תיק עבודות אותו היא יכולה להציג ללקוחות פוטנציאליים חדשים. בתיק עבודות זה היא תציג מגוון אתרים מסוגים שונים. ייתכן והיא בנתה מאות אתרים ותציג רק 10-20 אתרים, אולם לא צריך יותר מזה מכיוון שגם ככה לא יהיה לכם זמן או סבלנות לבחון את כולם. החברה לרוב תציג מגוון אתרים הקשורים לסוגי אתרים שונים או תחומים שונים לצורך התרשמות.

התמקצעות:

האם יש לחברה איזשהו רקע מקצועי בתחום? כמובן שבתחומי האינטרנט הדבר אינו מעיד הרבה על רמת הביצוע של השירות כיוון שכל ילד בן 12 כיום יכול להיחשף לידע של איך לבנות אתר ובגיל 18 כבר להיות מומחה בזה. עם זאת, הכשרה מקצועית בתחום מראה על כוונה להתמקצע בתחום ולהיבנות בו.

השליטה באתר:

אחד הדברים שצריך להיות לכם הכי חשוב לברר הוא מידת השליטה שלכם באתר. ישנן לא מעט חברות שמנסות להחזיק אתכם בכוח על ידי כך שהם משווקים לכם את הניהול השוטף של האתר, כולל עלויות אחסון האתר, דומיין וכו’. אין בעיה לקבל את כל השירותים במקום אחד וזה אפילו יכול לחסוך לכם זמן, מאמץ ולעתים גם כסף, אך וודאו כי במידה ואינכם מרוצים מהשירות או כאשר אתם מוצאים אלטרנטיבה שנראית לכם טובה יותר – שתוכלו להעביר את האתר שלכם לטיפול נציג אחר מטעמכם ללא בעיות וללא תקלות.

רכשו 2000 GB אחסון בענן פעם אחת לכל החיים!!

pCloud Premium

אולי יעניין אותך גם:

כתיבת תוכן לאתרים

4 הדרכים המושלמות לשיווק ופרסום העסק שלך באינטרנט

דילוג לתוכן