שיטה שמתחילה לרוץ חזק מאוד השכרת אתרים לבעלי מקצוע

שיטה שמתחילה לרוץ חזק מאוד השכרת אתרים לבעלי מקצוע

[mailpoet_form id="3"]

אין עוררין על חשיבותו הרבה של אתר אינטרנט שהוא חלון הראווה של כל עסק. עם זאת מדובר בהוצאה כספית נכבדה.

בעל העסק מעוניין להקים אתר אך נרתע מהעלויות כיוון שתיאורטית עלול להיווצר מצב שהוא ישקיע ממיטב כספו, אך בסופו של דבר לא תהיה תהודה לאתר, חושש שהוא לא יוביל לכך שיהיו לו לקוחות נוספים ואם מדובר באתר שמעודד מכירות, לא יהיו בו הכנסות.

לכן בסופו של התהליך, הלקוח ירגיש שזרק כספים לפח, כי לא יצא מזה שום דבר חיובי והוא יצטער על הצעד שביצע.

כדי למנוע עוגמת נפש מסוג זה, אפשר לבחור בנתיב חדשני שבו בעל העסק נהנה מכל העולמות, הוא יהיה בעל אתר אינטרנט יפהפה ומושקע אך במקום להשקיע את כל העלויות הגבוהות, הוא רק ישלם שכירות חודשית וכך באופן יחסי העלויות יהיו סבירות.


לרכישת אחסון אתרים מהיר ואיכותי של חברת יופרס לחצו כאן

קוד קופון  UP05AGAM


שיטת השכרת אתרים

השכרת אתרים היא שיטה חדשה שהתפתחה בשנים האחרונות לאור הצורך בהוזלת עלויות להקמה ולתפעול של אתרי אינטרנט. יש עלויות שכמעט ואי אפשר לקצץ בהן כמו בנייה ועיצוב של אתר אינטרנט רכישת דומיין ורכישת שטח אחסון.

כדי להוזיל עלויות, עוברים לשיטה של השכרה שמחליפה את שיטת הקנייה. העיקרון הוא שהלקוח מקבל אתר אינטרנט מוכן ונותר לו רק להתאים אותו לצרכיו הייעודיים של העסק. להוסיף את התוכן של דף הבית, דף אודות, קטגוריות על פי הנתונים שירצה לפרסם, מאמרים איכותיים ומידע נוסף ככל שיידרש, לדוגמה: אתר להשכרה הדברה ירוקה בתל אביב.

רכשו 2000 GB אחסון בענן פעם אחת לכל החיים!!

pCloud Premium

העלות של כל התוספות הללו היא יחסית זולה וכך אפשר לבצע השכרת אתרים בדרך קלילה.העסקה מתבצעת לתקופה של שישה חודשים בהתאם לעלות החודשית שנקבעת בין הצדדים. בתום תקופה זו, הלקוח מקבל החלטה אם כדאי לו להשכיר אתר זה לתקופה נוספת, או שלהערכתו הניסיון לא היה מוצלח ולכן הוא מעדיף להחזיר את האתר וכך להפסיק לשלם את השכירות.

מבחינתו היו לו עלויות של ההתאמות, שלא הניבו לו תוצאות עסקיות משמעותיות. אף על פי שנעשה קידום של האתר בנוסף להשכרת אתרים, האתר לא הספיק להגיע למקומות הגבוהים. או לחלופין הגיע אך כמות הכניסות של לקוחות פוטנציאלים לא הייתה כה גבוהה ולכן האינטואיציה שלו אומרת שאם זה לא קרה עד עכשיו, זה כבר לא יקרה ולכן עדיף להחזיר את האתר לבעליו.

רבים אחרים יחליטו ששישה חודשים, זה פרק זמן קצר מדי כדי לבחון את יעילותו של האתר ומכיוון שכבר התאימו אותו לצרכי העסק ומתקיים הליך של קידום אתרים, עדיף לחתום על הסכם לשישה חודשים נוספים ולראות אם יהיו תוצאות.

האופציה החדשה של השכרת אתרים

האפשרות החדשה של השכרת אתרים פתרה בעיה גדולה לבעלי עסקים רבים שהתלבטו אם להשקיע בבניית אתר משלהם וחששו לשלם סכומים גבוהים שבסופו של דבר ירדו לטמיון לאור חוסר ההצלחה וחוסר ההיענות של הלקוחות.

אך כשההוצאה היא מינורית, העסק מסוגל לשלם סכומים בסדר גודל זה, ללא סיכונים מיותרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן