מה זה שיווק שותפים שסוחף את העולם

מה זה שיווק שותפים שסוחף את העולם

אל תפספסו טיפים לקידום ושיווק באינטרנט👋

הירשמו לקבלת תוכן מדהים לתיבת הדואר הנכנס, כל שבוע.

אנחנו לא שולחים ספאם! למידע נוסף ניתן לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו.

שיווק שותפים Affiliate Marketing, היא שיטה מעשית לקבלת עמלות בגין פעילות שיווקית מסוימת אשר הובילה לתוצאות של מכירה בפועל.

שיווק שותפים

בסיס החשיבה הוא לקדם את מהלכי השיווק של מוצרים ספציפיים  בדרכים שונות וליהנות מהעסקאות שמתבצעות עקב העבודה שמתבצעת מאחורי הקלעים. כאשר יש הסכמים בין השותפים על דרכי הפעולה ועל אופן התגמול, ייהנו שני הצדדים. בעל העסק ישפר את יחס ההמרה שלו ויצליח למכור הרבה יותר מוצרים או שירותים שהוא מעניק על פי סיווג הפעילות שלו. ושותף השני ייהנה מעמלות שיקבל בגין כל מכירה, לעיתים יהיה מדובר בסכומים קטנים וככל שהמעורבות שלו תגבר והוא יבצע את הפעולות השיווקיות בערוצים הנכונים, סך הכספים שהוא יקבל יהיו גבוהים הרבה יותר.

דרכים לקידום פעולות שיווקיות

פרסום בלוג אישי

מה זה בלוג הוא תוכן אישי שכותב אדם מסוים שהוא בעל ידע בנישה של האתר הספציפי כמו לדוגמה תרגילי כושר אישי בתוך הבית. הכותב יספר מניסיונו, כיצד הוא מנתב זמן לעשיית כושר, אילו תרגילים הוא מבצע, באילו אביזרים הוא משתמש ועוד. אופן העברת המידע משכנע במקרים רבים את הקוראים לרכוש דרך האתר מוצר מסוים שהם מתכננים להשתמש בו, כמו גומיות TRX או בגדי ספורט שעליהם הוא ממליץ כיוון שהם מנדפי זיעה מעולים.

באמצעות אתר אינטרנט איכותי

המשווק יפנה לקהל הגולשים שהם הלקוחות הפוטנציאליים באמצעות אמצעים וויזואליים כמו סרטונים ותמונות ובאמצעות מאמרי תוכן מעולים אשר יעבירו מידע רב לגולש. ככל שהתוכן והאמצעים הוויזואליים ידברו אל הלקוח, קיים סיכוי גבוה יותר שהלקוח יפנה ללינק ויגיע לאתר המקוון כדי לבחון אופציה של רכישה.

באמצעות הרשתות החברתיות המובילות

הפעילות היום יומית ברשתות החברתיות מקדמת הרבה מאד עסקים כיוון ששם קורים הדברים. דף נחיתה פרסומי סוחף במקרים רבים את הגולשים להגיע לאתר האינטרנט וכך לבצע בו רכישה של מוצרים שנחוצים להם. היתרון ברשתות החברתיות הוא שאפשר להגיע לקבוצות מפולחות על פי מקומות מגורים, קבוצות גיל, בעלי עניין בתחום מסוים וכו’. בדרך זו באופציה של שיווק שותפים, הסיכויים לביצוע כמות גדולה של מכירות תופסת תאוצה כיוון שמדובר בפרסום ממוקד לקהל היעד.

דיוור באמצעות ניוזלטר

שיווק באמצעות פניה לגורמים רלוונטיים שאישרו את קבלת הפרסומים בדרך זו. משלבים במייל זה הן תוכן אינפורמטיבי והן תוכן שיווקי כמו מבצע או הטבה כדי לדרבן את הלקוח הפוטנציאלי להיכנס לאתר ולקנות מוצרים.

פרסום ממומן

קידום ממומן באינטרנט מגיע לקהל הנכון אשר מחפש מידע על נושא מסוים שמעניין אותו. הגולשים מגיעים למודעה, נחשפים למידע ויכולים ללחוץ על הלינק ולהגיע לאתר. פרסום איכותי וקולע עשוי ליצור תנועה משמעותית של קונים באתר האינטרנט המקוון.

תוכניות שיווק שותפים

ישנן כמה תוכנות שמיועדות להתנהלות באופציה של שיווק שותפים כמו סקינדו המאפשרת תשלום על פי לידים או על פי קליקים גם אם לא בוצעה רכישה בפועל, קליקבנק שפועלת עבור מכירה של מוצרים רבים בתחום הדיגיטל ובתחומים נוספים. כמו כן אמזון אשר מציעה לשותפיה לקבל אחוזים עבור פעילות קניה שבוצעה לאחר המלצה של השותף.

close

אל תפספסו טיפים לקידום ושיווק באינטרנט👋

הירשמו לקבלת תוכן מדהים לתיבת הדואר הנכנס, כל שבוע.

אנחנו לא שולחים ספאם! למידע נוסף ניתן לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן