בדקנו, חקרנו וגילינו – מהן הטעויות שאסור לעשות בעבודה מהבית!

בדקנו, חקרנו וגילינו – מהן הטעויות שאסור לעשות בעבודה מהבית!

[mailpoet_form id="3"]

עוד לפני שמגפת הקורונה הפכה את העבודה מהבית לעובדה קיימת בקרב מיליוני אנשים בכל העולם וגם בישראל, עובדים רבים העדיפו להחליף את המשרד במגדל המשרדים במשרד הביתי וליהנות מהיתרונות הרבים של העבודה מהבית.

עבודה מהבית אכן נשמעת כחלום, בלי בוס על הראש, בלי לבזבז שעות ארוכות ומתישות בנסיעה אל העבודה ובחזרה ממנה, לא חייבים לקום מוקדם ולא חייבים להתלבש יפה. אבל דווקא היתרונות הרבים של העבודה מהבית עלולים לגרום לשגרה שוחקת ולגעגועים לחברה במשרד.

אז מה עושים? נמנעים מהטעויות הבאות!

הטעויות שעושות את ההבדל בין אכזבה ודיכאון לבין סיפוק והצלחה

אין לכם פינת עבודה נוחה ונעימה – לא מספיק למצוא שולחן פנוי וכיסא כדי לעבוד עליהם בבית. כדי ליהנות מהעבודה אתם צריכים לעצב לכם משרד ביתי נוח ומזמין. אתם חייבים כיסא נוח, שולחן משרדי גדול ונוח, רצוי עם מגרות לאחסון, ולעצב את החדר עם וילון נעים, שטיח, עציץ, תמונות של בני המשפחה ועוד. מחקרים רבים מלמדים כי עובדים שמבלים ימים ארוכים בחדר נוח, מעוצב ואינטימי נהנים מהעבודה ומספיקים הרבה יותר.

יש לכם הרבה הפרעות במהלך יום העבודה – החברים ובני המשפחה יודעים שאתם עובדים מהבית ומרשים לעצמם להתקשר בכל שעה, בן הזוג מבקש עזרה גם בשעות העבודה, והילדים נכנסים כל הזמן לחדר ומנתקים אתכם מרצף העבודה. אתם צריכים להכריז על שעות עבודה מוגדרות. אל תענו לשיחות טלפון אישיות בשעות העבודה והרגילו את בני המשפחה לכבד את שעות העבודה שלכם ולא להפריע.

יש לכם אפליקציה של וואצאפ ווב על המחשב, וזה” אסון”. אם הוואצאפ הוא לא אחד מכלי העבודה שלכם, מחקו את האפליקציה משולחן העבודה של המחשב.  אם לא תעשו כך, בכל פעם שתיכנס הודעה, היא תסיח את דעתכם, תשבור את רצף העבודה ותבזבז זמן יקר.

אין לכם בוס על הראש, זה יכול להיות יתרון נהדר אבל גם חיסרון. עובדים רבים אינם מסוגלים לעמוד ביעדים ולבצע עבודה רבה אם אין להם בוס שעומד על הראש. אין לכם בוס, היו אתם הבוסים של עצמכם! בכל בוקר הציבו לכם יעדים ובסיום כל יום עבודה בדקו אם עמדתם ביעדים.

אתם קמים בבוקר ולא מתלבשים או לובשים בגדי בית מרופטים – זו טעות. אתם צריכים לקום בבוקר ולהתלבש כאילו שאתם הולכים לעבודה. אם תיכנסו אל המשרד הביתי לבושים, מגולחים, מאופרים ומסודרים, המחויבות שלכם לעבודה ולתפקיד תגדל והביצועים יהיו בהתאם.

רכשו 2000 GB אחסון בענן פעם אחת לכל החיים!!

pCloud Premium

לרכישת אחסון אתרים מהיר ואיכותי של חברת יופרס לחצו כאן

קוד קופון  UP05AGAM


אתם לא אוכלים בצורה מסודרת. אילו הייתם יוצאים לעבודה הייתם אוכלים ארוחת בוקר לפני שאתם יוצאים והייתם לוקחים כריך לעבודה? אם התשובה היא כן, אז למה שלא תעשו את זה לפני שאתם מתחילים את שגרת העבודה בבית. קומו מוקדם, אכלו ארוחת בוקר משביעה והכינו כריך להפסקה. כשהבטן מלאה הראש עובד טוב יותר ובונוס נוסף, לא תרוצו כל רגע למקרר, לא תחטפו ג’אנק פוד, תאכלו אוכל בריא ולא תעלו במשקל.

אין לכם לוח זמנים מסודר – אתם חייבים ליצור לוח זמנים מסודר וקשוח שאליו אתם תהיו מחויבים וגם בני הבית. בתוך הלו”ז היומי, הטמיעו גם הפסקה, היא תרענן אתכם. בהפסקה התנתקו מהמחשב, אתם יכולים לשהות באחד החללים בבית או אפילו לצאת להליכה קצרה במיוחד בימים יפים. ואם אתם אוהבים לישון, אתם יכולים לשלב שינה קצרה. בשביל זה אתם עובדים מהבית, לא??

אתם חוסכים הוצאות מטפלת – אם יש לכם תינוק  והייתם יוצאים לעבודה, לא הייתם שוכרים מטפלת, אז למה שלא תנהגו כך גם כשאתם עובדים בבית?  אל תשלו את עצמכם שאתם יכולים לשלב את שני הדברים, אפילו אם יש לכם תינוק קטן, או שאתם מטפלים בילדים או שאתם עובדים.

אתם לא פוגשים אנשים – קשה מאוד לעבוד יום אחרי יום בבית בלי לראות אנשים. פרופסורים רבים שערכו מחקרים בתחום בתקופת הקורונה מתריעים כי העבודה מהבית עלולה לגרום לדיכאונות ולמקרי התאבדויות. פעם בשבוע או פעמיים אתם צריכים לשבור את השגרה, קחו אתכם את המחשב הנייד וצאו לבית קפה, אתם גם יכולים לקבוע עם חבר שגם עוד מהבית. זה ישבור את השגרה וימלא אתכם באנרגיה מחודשת.

אתם אוהבים לעבוד בבית, אך העיסוק שבחרתם בו לא מעניין – אתם צריכים להחליף עיסוק! יש אפשרויות רבות עבודה מהבית, אחת מהן היא כתיבת תכנים שיווקיים לרשת האינטרנט. אם אתם אוהבים את המילה הכתובה, עבודה ככותב תוכן שיווקי תאתגר אתכם ותגרום לכם עניין וסיפוק. “מכללת טקסטלי” מציעה קורס דיגיטלי של כתיבה שיווקית במחיר מפתיע ביותר. בתום הקורס תוכלו לעבוד ככותבי תוכן כהכנסה נוספת או לבנות קריירה משגשגת.

מעניין אתכם, רוצים לשמוע פרטים נוספים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן