על חשיבות עיצוב אתר עורך דין והשפעתו על הקידום

על חשיבות עיצוב אתר עורך דין והשפעתו על הקידום

[mailpoet_form id="3"]

אתר עורך דין מעוצב היטב אמור לעזור בהגדלת מספר הלקוחות שהמשרד מקבל ולמצב אותו כמומחים הטובים ביותר בתחום העיסוק המסוים. ככזה, עיצוב אתרי משרד עורכי הדין שלך צריך לשקף את ערכי הליבה והמומחיות שלך וכן להיות מתוכנן באופן מקצועי.

עם עיצוב מקצועי, האתר שלך יעזור לך לבנות את האמינות שלך, ליצור אמון בלקוחות פוטנציאליים, ולעזור לך להמיר יותר מבקרים באתר ללקוחות. אם תהיתם כיצד לוודא שהאתר שלכם עוזר לכם להשיג את כל זה, אתם במקום הנכון.

בפוסט זה, נשתף תכונות שכל אתר עורכי דין אמור להכיל ונציג בפניך דוגמא לאתר הטוב ביותר שתוכנן באופן מקצועי עבור עורכי דין שישמש לך כהשראה.

מה הופך אתר עורכי דין נהדר מבחינה ויזואלית?

מובן מאליו שכל אתר צריך להיות בעל עיצוב אטרקטיבי המשתמש בצבעים, בגופנים ובלוגו של המותג שלך. כדאי לשקול גם תכונות הדרושות לכל סוג אתר – כולל אתרי עורכי דין – כמו עיצוב רספונסיבי, זמני טעינה מהירים וניווט נקי ופשוט. תכונות אלה ישפרו את חוויית המשתמש עבור כל מבקר, ללא קשר למכשיר בו הם משתמשים לגישה לאתר שלך.

רשימת שירותים או תחומי עיסוק – עם כל כך הרבה התמחויות משפטיות, יש צורך לפרט את תחומי ההתמחות שלך. זה מאפשר למבקרים לדעת מיד אם אתה הסוג הנכון של עורך דין שיכול לעזור להם בתיק שלהם או שהם צריכים להמשיך לחפש. ברגע שהם יודעים שהם נמצאים במקום הנכון, הם יהיו נוטים יותר לקבוע את פגישת ההתייעצות הראשונית שלהם.

הישגים ופרסומים – רישום ההישגים והפרסומים שלך הוא דרך נהדרת להציג את המומחיות והידע שלך, שיכולים לעזור לבנות את האמינות שלך ולשכנע לקוחות פוטנציאליים שאתה לא רק יכול להתמודד עם המקרה שלהם, אלא גם לזכות בזה.

פרופילי עורכי דין – אם הועסקו כמה עורכי דין במשרד עורכי הדין שלך, רישום הפרופילים שלהם עוזר למבקרים להבין איזה עורך דין מתמחה בתחום החוק הרלוונטי לעניינם וללמוד עוד על הישגיו, כישוריו, השכלתו ודרכי ההתקשרות עם אותו עורך דין.

טופס תיאום מקוון – תרצה גם טופס הזמנה מקוון כדי שלקוחות פוטנציאליים יוכלו לתאם את הייעוץ שלהם מבלי שיצטרכו להתקשר אליך בטלפון או לשלוח דוא”ל קדימה ואחורה כדי להסכים על הזמן והמקום המושלמים.

רכשו 2000 GB אחסון בענן פעם אחת לכל החיים!!

pCloud Premium

קריאות לפעולה – לבסוף, באתר שלך צריכות להיות מספר קריאות לפעולה שיעודדו את המבקרים לתזמן את הייעוץ או ליצור איתך קשר אחרת.

אתר עורכי דין לדוגמא

אתר האינטרנט של משרד עורכי הדין של ליאור אבן עזרא שלהלן כולל עיצובים יפים, אך גם עושה שימוש מצוין בתכונות שהוזכרו לעיל.

לאתר של עו”ד אבן עזרא יש דף בית פשוט המאפשר לראות באילו תחומי משפט מתמחה המשרד הזה ולגלות מהן השירותים שהמשרד מציע בכל תחום. תוכלו לשים לב גם לאזור הניווט יש קישורים שמביאים אתכם לחלקים ספציפיים באתר וכותרת עליונה שמזמינה אתכם להתחבר אליהם ברשתות החברתיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן