פרסום בגוגל – הבסיס שצריך להכיר

פרסום בגוגל – הבסיס שצריך להכיר

ניכר להבחין כי גוגל כבר מזמן השתלטה על רחבי האינטרנט בכל הקשור לחיפוש ומציאת תוכן. החברה בעלת מנוע החיפוש הגדול והפופולרי ביותר בעולם ו90% מנפח החיפושים בעולם מתבצע באמצעות המנוע של גוגל. למעשה, מרבית מנועי החיפוש האחרים פועלים באמצעות האידיאליים על פיהם פועלת גוגל. משום כך בעלי עסקים מבינים היום את חשיבות פרסום בגוגל עבור העסק שלהם.

אפשרויות הפרסום בגוגל על רגל אחת:

לגוגל יש אינספור שירותים שונים אותם הם מציעים ללקוחותיה תחת המותג “גוגל”, ביניהם: גוגל פלוס, GMAIL, בלוגר, יוטיוב, גוגל אדסנס & גוגל אדוורדס וכמובן את מנועי החיפוש שהוא עמוד הבית של גוגל. למעשה כל אחד מאלה יכול לשמש כערוץ פרסום עבור בית העסק ולכם כדאי להכיר לכל הפחות את הקידום האורגני ומערכת הפרסום הממומן של גוגל. פרסום בגוגל באמצעות אחת מטכניקות הפרסום הללו עשויה לסייע לכם להרחבת העסק וצמיחתו.

כיצד עובד הפרסום הממומן?

מערכת הפרסום הממומן של גוגל נקראת גוגל אדס. למעשה מדובר במערכת שמבוססת ברובה על טקסט (אולם ניתן לפרסם גם באנרים בגדלים שונים וכן סרטונים) ומודעות אלו מופיעות הן במנוע החיפוש והן ברחבי הרשת (ניתן להגדיר שיוצגו תוצאות של מנוע החיפוש בלבד). אתם כבעלי העסק משלמים לגוגל על מנת לפרסם אתכם כמובן ובכל לחיצה על המודעה שלכם וכניסה לאתר שלכם יגבה סכום מסוים מתקציב הקמפיין שלכם. בדרך כלל עלות לקליק תהיה בין כמה אג’ לבין כמה שקלים ללחיצה, אולם ישנם ביטויים תחרותיים שכל לחיצה תעלה לכם כמה עשרות שקלים ללחיצה. החשבון שתצטרכו לעשות כאן הוא כמה כסף אתם מרוויחים מול ההוצאות של עלות הקמפיין. מכאן לבצע שיפורים ולהתקדם. אם הקמפיין רווחי כל שנותר לכם הוא לשכפל את מה שעובד (אם זה את הקמפיין, את התקציב וכו’) כדי לקבל יותר תוצאות.

האם כדאי להשקיע בקידום האורגני?

הקידום האורגני עוזר לכם להתברג במעלה תוצאות החיפוש האורגניות שבעמוד התוצאות של גוגל. בעוד אנשים מעדיפים לשלם כדי להופיע בין הראשונים בשטח הפרסום הממומן של גוגל, הרי שיש כאלה שיעדיפו להשקיע יותר זמן, מאמץ ואפילו כסף – בהגעה לתוצאות הראשונות בגוגל. הגעה לתוצאות הראשונות תבטיח גם את צמיחתו של העסק מבחינת קהל הלקוחות וההכנסה וגם מבחינת מוניטין העסק ומיצובו כעסק מוביל בתחומו.

לסיכום; אלה הם הפרטים הבסיסיים ביותר שכדאי לכם לדעת על גוגל. כדאי להיוועץ עם חברת מקצועית המספקת שירותי פרסום בגוגל על מנת לבנות עמה ביחד את תכנית השיווק המותאמת עבורכם.

אולי יעניין אותך גם:

הדרך המיטבית של קידום אתרים בגוגל

רכשו 2000 GB אחסון בענן פעם אחת לכל החיים!!

pCloud Premium
דילוג לתוכן