שירותי בניית אתרים וקידום אתרים

שירותי בניית אתרים וקידום אתרים

שירותי בניית אתרים וקידום אתרים
שירותי בניית אתרים וקידום אתרים
[mailpoet_form id="3"]

כיום ניתן לראות יותר ויותר חברות בניית אתרים המציעות ללקוחותיה גם שירותי קידום אתרים. בדרך כלל אלה ישכרו מקדם אתרים מקצועי שיעבוד בחברתן או לחילופין אם מדובר בעסק קטן, הרי שבונה האתרים ירכוש גם ידע מקצועי בתחום קידום אתרים. הסיבה לכך היא עסקית כמובן אך גם מקצועית. במקום שהלקוח יחפש שתי חברות נפרדות לעבוד עמן, הוא יכול לקבל את שירותי בניית התשתית השיווקית ואת שירותי השיווק במקום אחד מרוכז ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית שכוללת את סל השירותים שהוא צריך.

מדוע דווקא קידום אתרים?

קידום אתרים אורגני (SEO) הוא בעצם טכניקת פרסום שמטרתה היא להתברג גבוה ככל האפשר בתוצאות גוגל לביטויי מפתח שונים בתחום העסק. כך למשל, אם אתם בעלי חברת רהיטים, סביר להניח שתרצו להיות מדורגים ראשונים בגוגל כאשר מישהו מחפש חברת רהיטים בעיר שלו או רהיט ספציפי למכירה. עבודת הקידום האורגני הינה עבודה סיזיפית הפועלת על מגוון רחב של פרמטרים הקשורים לאתר ותפעולו השוטף, החל מרגע בניית האתר, דרך התאמות שונות בקוד ומבנה האתר, התקנת תוספים ועד לתוכן ולחוויית המשתמש באתר.

לאור היתרונות הרבים של הקידום האורגני אין ספק כי טכניקת פרסום זו נחשבת לאחת המובילות באינטרנט, אם לא המובילה שבהן לשיווק העסק שלכם. מכאן שבאיזשהו שלב בהמשך ודאי תגיעו למסקנה זו ולצורך בשירותי בניית אתרים. בעוד אתם דואגים לעצמכם רק לאתר בינתיים, המתחרים שלכם כבר מקדמים את עצמם ואתם כנראה תישארו מאחור – הרבה מאחור, עד כדי כך שתבינו שבניית אתר לבד לא תספיק וכי צריך להשקיע גם בקידום ובפרסום שלו כדי להביא עוד לקוחות לעסק שלכם. כאן אתם צריכים לעצור ולחשוב – האם כדאי לכם לפנות לחברת קידום חיצונית ולשלם לה בנפרד או לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית יותר ועבודה מקצועית אצל חברת בניית האתרים שבנתה לכם את האתר ומכירה אותו הכי טוב.


אולי יעניין אותך לקרוא על בניית קישורים?


כיצד זה משתלב עם בניית אתרים?

הקידום האורגני משתלב נפלא עם בניית האתר שלכם כיוון שכבר בשלבי בניית האתר ניתן לבצע פעולות שונות שיסייעו לקידום האורגני של האתר כמו התאמת תגי מטא, התאמה רספונסיבית של האתר לפלטפורמות גלישה שונות, התקנת התוספים הנדרשים וכמובן ביצועי שינויים והתאמות לשיפור חוויית המשתמש באתר.

אז נסכם ונאמר שכאשר אתם מדברים עם חברת בניית האתרים שלכם כדאי שתוודאו עם נציגיה אם החברה גם מספקת שירותי קידום אתרים, זאת כדי לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית יותר גם לבניית האתר וגם לקידום שלו וכן להרחיב את מעגל העסקים שלכם עם חברה אחת.

אולי יעניין אותך גם:

שיווק שותפים

רכשו 2000 GB אחסון בענן פעם אחת לכל החיים!!

pCloud Premium
דילוג לתוכן