מילות מה…? מילות מפתח!

מילות מה…? מילות מפתח!

[mailpoet_form id="3"]

אם יש לכם אתר והחלטתם לקדם אותו- בין אם קידום ממומן או קידום אורגני- בטח כבר שמעתם את המושג ‘מילות מפתח’ או יותר נכון ‘מחקר מילות מפתח‘. ואכן כל מקדם מקצועי לפני שהוא ייתן לכם הצעה כיצד ובכמה לקדם את האתר שלכם יסביר לכם שצריך לבצע מחקר מילות מפתח.

מחקר מילות מפתח- מה זה אומר ?

גם אם אתם מאוד מעניינים והחומר באתר שלכם כתוב בצורה מרתקת- אם אין בו את מילות המפתח הנכונות לצורך הקידום שלו- כנראה שלא מספיק אנשים יראו אותו, אם בכלל.  בשביל לעשות זאת- להגדיל את החשיפה של האתר שלכם, חשוב ביותר לשלב בו את המילים ואת הביטויים שאנשים מחפשים ברשת. זה לאו דווקא מה שאתם בטוחים שהם מחפשים (תופתעו לגלות מה באמת מחפשים) וזה גם משתנה מתקופה לתקופה ולכן חשוב ביותר לבצע את המחקר בכדי לדעת אילו מילים ואילו ביטויים רלוונטים באתר:


גולשים נוספים התעניינו גם שירותי כתיבת תוכן


איך מבצעים מחקר מילות מפתח?

חשוב במיוחד להתאים את המילים לתחום- לבדוק מונחים ספציפיים ומילות חיפוש ספציפיות. יש לדעת מה התקציב מראש מכיוון שהוא ישפיע על בחירת מילים וכמו כן יש לבדוק את ממוצע החיפוש של כל מילה וכל ביטוי בהתאם לתקופות שונות ואפילו להתחשב בשגיאות כתיב וכתיבה לא נכונה של ביטוי שחוזר על עצמו.

כל אלה ביחד יתנו לכם אינדיקציה די ברורה של המילים שעליכם להכניס לתוך האתר שלכם בצורה אורגנית וכמובן באילו מילים להשתמש בקידום ממומן.

כמה טיפים בביצוע המחקר וחיפוש מילות המפתח הרלוונטיות:

  • תחפשו את המילה ומילים הדומות לה או נרדפות לה אפילו בשפה אחרת כמו יום האהבה, טו באב, וולנטיינס וולנטיין דיי, יום האהבה העברי הלועזי וכן הלאה…
  • תחפשו את אותה מילה כתובה אחרת כמו רופא הרופא או רופא עיניים הרופא עיניים רופא העיניים
  • חפשו את המילים ביחיד וברבים
  • חפשו ביטויים ולא רק מילים לדוגמא- מפעילה ליום הולדת או מפעילה ליומולדת חמש

אין פה סודות אלא עבודה קשה ובדיקה נכונה של המילים והביטויים בשביל לעשות קידום אתרים אורגני. אין מקסימום מילים ולכן כדאי להשתמש בכמה שיותר ביטויים ומילים מחופשים כדי שהאתר שלכם יוכל להיות מקודם. תגוונו במילים, השקיעו בחיפוש- הכינו טבלה מסודרת ותבדקו אותה בכל פעם כמו כן תקפידו לבדוק בתקופות שונות ולבדוק את המילים והביטויים לראות אם אתם מבצעים את העבודה כמו שצריך.  תופתעו לגלות אילו מילים- ולאו דווקא הראשיות והעיקריות שהיתם בטוחים בהן- הן אלה שיביאו לכם תנועה של גולשים לאתר!


אולי יעניין אותך לקרוא על שיווק באינטרנט

רכשו 2000 GB אחסון בענן פעם אחת לכל החיים!!

pCloud Premium

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן